Wakacje z partnerem lub z kumpelą?

Wakacje z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi szaleni oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeżeli ferie są na plaży, na kempingu lub też podobnych okolicznościach – dużo osób kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe mnóstwo imponującego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – plusy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to czasami niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o bez zarzutu gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.